Tento web již nebude na 99 procent nikdy aktualizován. Důvodem je nedostatek zájmu a energie z webmasterovi strany. Nebudu ale stránky mazat, aby mohly dále plnit svoji funkci. Žádné nové informace ale už nečekejte

!!Lumpen 3. června 2007 v Praze!!
Ska Punk Unite Fest 2 je dávno za námi. Časem snad dodám nějaký fotky a recenzi na nový Best of CD (teď na to ale bohužel nemám čas). Chtěl bych vás ale upozornit na další událost a tou je koncert kapely LUMPEN, který bude 3. června v Praze v Bordo. Pro ty, co je neznají uvedu že Lumpen jsou rovněž italskou kapelou hrající melodický streetpunk s podobným přístupem jako Los Fastidios. Dokonce tam hraje jeden člen LF, což už je samo o sobě záruka kvality. Ochutnávku v podobně dvou songů naleznete na jejich stránkách www.lumpen.it. Podpořit je přijedou Rozpor ze Slovenska, což je další důvod proč 3. června do Bordó vyrazit. Další informace najdeš na plakátu.

!!Los Fastidios 22.června v Uherském Hradišti!!
Další koncert Los Fastidios v ČR se uskuteční 22.6.2007 v UH v klubu Mír. Podpořit je přijede Degradace, Proti Směru a hlavně nová nadějná kapela Last Strike. Na těchto stránkách můžete soutěžit o lístky, cd a piva. Vstup bude 150 kč.


Aktualizace
15.10.06 Je tu recenze na nový EP Un calcio ad un pallone (v sekci články), recenze na další číslo zinu Underground Harmony (v sekci další..) a fotky z koncertu v Brně!
03.09.06 Přikládám recenzi na skinhead zine Skinread (číslo 9). Článek hledej v sekci další..
11.08.06 Dneska jsem sesmolil další článek.Jedná se o recenzi CD od kapely Brixton Cats. Hledejte ji v sekci další..
07.06.06 Jak jste si jistě všimli, objevila se tu anketa, tak koukejte hlasovat!!!
01.06.06 Poslední dvě pecky z novýho alba přeloženy - Quel giorna arrivere a Scuola di strada - pro mě určitě jeden z nejlepších textů z Rebels'n'Revels.
01.06.06 Na Den dětí přidávám dva suprtrupr články! Jsou o to lepší, protože nejsou ode mě, nýbrž od navštěvovatelů těchto stránek. První z nich je, nesmírně hodnotný a prvotřídně napsaný článek o neonacistické scéně z Mostu a vůbec o celkový situaci v tomhle městě, o který zbytek populace v ČR nemá většinou ani páru. A druhý je report z Fire&Flames Festivalu z německého Gottingenu, kde mimo Los Fastidios vystoupily i kapely Brigada Flores Magon, Jeunesse Apatride, Opcio K95 a mnoho dalších, zkrátka jedna z nejlepších akcí co vůbec může bejt!! Oběma autorům článků patří velký díky a doufám, že to bude podnět i pro ostatní! První najdete v sekci Další.. a druhý v Band --> Články.

Novinky
03.09.06 Un Calcio Ad Un Pallone CD/LP
Venku je očekáváný EP, nesoucí název Un Calcio Ad Un Pallone, kde jsou k poslechu tři songy - titulní song, který se objevil už na novym CD Rebels´n´Revels, nově nahranej song You will never walk alone a Buscando el sol (též z novýho CD) v akustický verzi. Jako bonus je na EP klip Antifa Hooligans! Zatím je možný si ho pořídit na cd, do konce měsíce by mělo být i na sedmipalci. Samozřejmostí už je, že je EP opět vydáno u KOB Records a Mad Butcher Records!

25.04.06 Tak, koncert máme za sebou a nový CD je na světě! Řek bych, že jak koncert, tak nový album dopadly naprosto skvěle. Víc informací najdeš v recenzi.
20.06.06 Chystá se koncert v Brně na Favále, více info hledej nahoře!
03.03.06 Rebels´n´revels CD/LP
Jak už sem psal minule, začátkem května by mělo vyjít nový CD Los Fastidios s názvem Rebels´n´revels. Album už klasicky vyjde u KOB Records a Mad Butcher. Díky dvou novým kytaristům by album mělo být tvrdší a "vyzrálejší" než kdykoliv předtím. Texty by měly být plné optimismu, hledící do budoucnosti s nadějí a s pocitem boje. Témata budou již klasická - Antifašismus, antikapitalismus, práva zvířat, sociální problémy, ale samozřejmě i oslavy, mejdany, pitky nebo fotbal. Album bude taky obsahovat jednu píseň, napsanou Filippem (Atarassia Grop) pro Los Fastidios.

22.11.05 Od novýho roku už v kapele neuvidíme kytaristu Paolina, který kvůli osobním problémům (jak taky jinak) kapelu opouští. Na jeho místo dosedne Murky, který již účinkuje v kapele Human Tanga z Padovy. Jinak kapela začíná připravovat materiál pro nový studiový album. To se začne nahrávat v únoru, vyjít by mělo v květnu. Takže je dost možný, že některý nový songy uslyšíme už 22.4. v Praze. (tenhle koncert je už potvrzen, další vystoupení Los Fastidios v ČR jso v jednání)
31.10.05 Dvě zbrusu nový informace: za prvý, Los Fastidios natočili další (již pátý) videoklip. Tentokráte k písni Questa musica ci appartiene. Doufejme, že se brzy objeví na oficiálních stránkách LF nebo na http://madbutcher.net . Budu o tom informovat hned jak se tak stane. a za druhý, a to je důležitější, brzy uvidíme Los Fastidios opět v ČR a to konkrétně 22.4.2006 v Praze na Unite Festu. Sledujte tyto stránky pro další info.
14.10.05 Tady nebo na oficiálním webu LF http://www.losfastidios.com si můžete stáhnout videoklipy k songům Antifa Hooligans, Rabbia Dentro il cuore, Animal Libertion, Johnny & the queer boot boys nebo live záznam No leaders!
Co se píše jinde
Recenze alba Rebels´n´Revels z Move Your Ass
Recenze alba Rebels´n´Revels od Madbois
Report koncertu v RockCafé od Madbois
Report koncertu LF 8.4.05. v Praze z www.kidsandheroes.com
Recenze alba Siempre Contra z www.kidsandheroes.com
Recenze DVD On the road...siempre tour z www.kidsandheroes.com
Recenze alba Guardo Avanti z www.streetpunk.cz
Recenze alba Ten Years Tattooed On My Heart z www.streetpunk.cz
Recenze alba Guardo Avanti + nějaký info o LF z www.smk.webpark.cz