Los Fastidios dnes představují jednu z nejdůležitějších evropských streetpunkových kapel. Dali se dohromady ve Veroně (Itálie) v roce 1991 a vedeni Enricem ( známá postava italské scény a zakladatel italského labelu KOB Records) vydali v roce 1992 svou demo nahrávku. Na evropské scéně se začali prosazovat s jejich prvním singlem a zároveň EP „Birra Oi! e Divertimento“, které se vyprodalo během několika málo měsíců a díky němuž si kapela vysloužila příznivé kritiky nejen v Itálii, ale i v  zahraničí.
V říjnu 1995, po vydání jejich druhého EP „Banane e Scarponi“, doplňují chlapíky z Verony kytarista Seby a basista Mendez, kteří předtím působili v punkrockové kapele Derozer.
Rok 1996 by se dal považovat za přelomový. LF se naplno vrhají mezi italskou, potažmo evropskou streetpunkovou scénu, částečně díky prvnímu albu „Hasta La Baldoria“ ( split LP spolu s italskými FFD) ale také díky druhému EP „Oi! Gio“ a v neposlední řadě díky početným koncertům v Itálii i po Evropě.
V září 1998 bylo vydáno u KOB Records ve spolupráci s německým( Mad Butcher Records)a polským (Rock’N’Roller) labelem druhé album LF „Contiamo su di Voi“, kterého se v následujících třech měsících prodalo více jak 8000 kopií.
V roce 2000, respektive v lednu a dubnu, přišly na svět dva nové singly „Radio Boots“ a „Fetter Skinhead“, které se později objevily na splitku s německou kapelou Stage Bottles. Spolupráce těchto dvou kapel dokonce vyústila ve stálé hostování Olafa (saxofonisty ze Stage Bottles) při evrpském turné LF.
V roce 2001 bylo vydáno CD „1991-2001 Ten years tattooed on my Heart“ jako hold desetileté činnosti LF. Album obsahuje všechny singly, songy z kompilací a dvě živé nahrávky. Tou samou dobou došlo i ke změně sestavy díky příchodu nových členů : Paolino (kytara/vokály) a Elena (baskytara/vokály). Spolu s ostatními členy - Giacomo (bicí/vokály), Filippo ( kytara/vokály) a Enrico (vokály) debutovala nová sestava na druhém antirasistickém setkání před více než 2000 fanoušky. Nahrání třetího alba na sebe nedalo dlouho čekat. „Guardo Avanti“ vychází na sklonku roku 2001 u KOB Records opět ve spolupráci s Mad Butcher Records a Jimmy Jazz Records.
Rok 2002 byl pro kapelu velmi důležitý: rozsáhlá italská a evropská koncertní šňůra a natočení prvního oficiálního videoklipu ( Rabbia dentro il cuore), který se dostává do oběhu na mnoha hudebních televizních kanálech.
V březnu 2003 nahradili dva noví členové – Denni (kytara/vokály) a Alvise (baskytara/vokály) Filippa a Elenu, čímž stanovili nynější složení sestavili, tj.:

Enrico----------------zpěv

Paolino---------------kytara/vokály

Denni-----------------kytara/vokály

Alvise----------------baskytara/vokály

Giacomo „La Zia“------bicí/vokályv květnu 2003 vyšel single "Ora Basta", který obsahuje čtyři nové songy, mezi nimi cover písně "Partisans" od francouzské Brigady Flores Magon a dva videoklipy Rabbia dento il cuore a Animal liberation.
V srpnu 2003 je na filmovém festivalu v Locarnu (Švýcarsko)
představen film „Skinhead attitude“ (režie David Schweizer – Švýcarsko), dokument mapující mezinárodní skinheadskou scénu. Enrico a celí Los Fastidios se ve filmu objevili vedle hudebníků jako je Lauren Aitken, Bad Manners, Stage Bottles či The Oppressed.
V září 2003 měli LF tu čest zahrát si s takovými kapelami jako jsou Rancid, Mad Caddies, Lagwagon a mnoho dalších na Independent day festivalu v Bologne.V tomto měsíci ještě stačili vydat dvě výběrová CD - La verdadera fuerza de la calle a Prawdziwa sila ulicy, obě s úplně stejným obsahem. První vychází pod argentinským labelem, druhé pod polským, za účelem šíření hudby LF do "zapomenutých koutů světa".
Na začátku roku 2004 vychází dlouho očekávané album Siempre Contra. Vzápětí se kapela vydává na celoevropské turné. Dva měsíce poté vychází videoklip k písni Johnny & the queer boot boys.
Rok 2005 přinesl několik důležitých událostí - v březnu byl natočen klip k písni Antifa hooligans, ten samý měsíc kapela vydává první oficiální live album Sopra e sotto il palco, které obsahuje 21 živých písniček, v září kapela vydává DVD On the road - siempre tour, kde je mimo jiné i live záznam z unite festu v Praze, pár dní na to je kytarista Denni vystřídán Silveriem (the godfather), v říjnu je natočen další klip, tentokrát k písni Questa musica ci appartiene a na konci roku kapelu opouští kytarista Paolino, který je vystřídán Murkym z Padovy. V únoru 2006 kapela začíná nahrávat nový album, který je venku v dubnu, pár dní před koncertem v Praze.Album nese název Rebels´n´revels a je vydáno již tradičně u KOB records a Mad Butcher. Na podzim by mělo vyjít EP nesoucí název Un calcio ad un pallone, obsahující jeden song z alba Rebels´n´revels + dva nový songy a klip Antifa hooligans.